سئو ارزان سایت

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

سئو ارزان سایت

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

طبقه بندی موضوعی
پیوندها
  • ۰
  • ۰

سئو ارزان چیست؟

سئو وب سایت ارزان چه است

سئو سایت ارزان

قبل از تعریف دو مسئله مهم در این مقاله یعنی بهینه سازی وب سایت تضمینی و سئو سایت ارزان، یک توصیف کلی از سئوی وب سایت را در ادامه ذکر می کنیم تا در این مورد بیشتر بدانید و بعد از ان به سراغ تعاریف مدنظر خود برویم.

بهینه سازی وب سایت چه می باشد؟

بهینه سازی سازی ترکیبی از فاکتور های مختلف است (بیش از 200 فاکتور برای موتور جستجوی گوگل) که بوسیله موتورهای جستجو گر معین شده‌است که با رعایت این فاکتورها میتوان به صفحه اول موتور جستجوی مربوطه رسید. اما هدف اصلی در ایران رسیدن به صفحه اول گوگل است. 

سئوی وب سایت به دو شکل انجام می‌گردد: 

سئو کلاه سفید؛ با رعایت فاکتورهای معین شده گوگل قابل اجرا می‌باشد و مستلزم بازه ای بیشتراز شش ماه می‌باشد ولی این دوره بستگی به میزان سختی کلمه و فاکتور های دیگر دارد.

 

سئو سایت کلاه سیاه؛ این گونه از سئوی وب سایت از ضوابط و فاکتورهای غیرعادی گوگل استفاده می نماید و انگیزه انجام این گونه روش ها، دور زدن موتور جستجو گر گوگل میباشد تا به این وسبله در کمترین مجال و با کمترین کار وبسایت را به مرتبه های فوق العاده برسانند این مدل بهینه سازی وب سایت بالای 90 درصد بوسیله موتورهای کاوش گر مانند گوگل در زمان کمی شناسایی و جریمه خواهد شد 

سئوی سایت ارزان قیمت چه است؟

بهینه سازی ارزان سایت

یکی از گفته های برخی سئوکاران این است که ما می توانیم وبسایت شما‌را با سئو وب سایت ارزان به مرتبه های برتر گوگل برسانیم در حالتی که همانطور که گفته شد سئوی وب سایت بایستی با رعایت قانون ها و فاکتورهای که گوگل معلوم نموده است انجام گیرد و در غیر این شکل این جور از بهینه سازی وب سایت , سئو سایت blackhat است که بدون شک میتواند به سایت شما اسیب وارد کند که غایت آن حذف تارنما شما از نتیجه های گوگل میباشد اما در‌حالتی که احتمالا حذف از نتیجه ها برای برای بعضی از سایت ها حادثه بیفتد البته بخش اعظم وبسایت ها کاهش درجه در دراز مقطع را تجربه خواهند کرد و این کاهش جایگاه میتواند به نحوی باشد که رجوع و برگشت تارنما به نتیجه ها را مقداری با مشکل روبه رو نماید 

پس حقیقتا معنا سئو سایت ارزان بها چه می‌باشد ؟ 

جواب کوتاه: سئو ارزان سایت تنها یک شعار تبلیغاتی است که برخی سئو کاران به مشتریان خود وعده می دهند در صورتی که همچنین چیزی وجود خارجی ندارد.

سئو روندی بسیار وقت گیر است و به تجربه و مهارت خاص و به روزی احتیاج دارد بنابراین هزینه ای که برای استخدام یک سئوکار باید انجام دهید، زیاد خواهد بود پس سئو ارزان قیمت در این حوزه معنی و جایگاهی ندارد.

بهینه سازی سایت تضمینی 

سئو تضمینی یک عدد دیگر از ترفند ها و عهد و پیمان هایی است که به وسیله بعضی از شرکت های برای اخذ سئو سایت ارائه میشود اما واقعا سئو سایت تضمینی چه می‌باشد؟ یعنی وبسایت شما صددرصد در طول معین شده رتبه در گوگل میگیرد؟ چه کسی می تواند این تضمین را به شما بدهد؟ یک سئوکار که دقیقا نمی داند الگوریتم های گوگل چگونه کار می کنند؟!

اگر به فکر سئو سایت خود بودید، به سئو ارزان قیمت فکر نکنید! اینگونه بهینه سازی نه تنها جوابگو نیست بلکه وبسایت شما را هم نابود خواهد کرد.

انتهای مقاله

  • ۹۸/۰۲/۱۲
  • ماهان رضایی

سئو

سئو ارزان

سئو سایت