سئو ارزان سایت

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

سئو ارزان سایت

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

سئو و بهینه سازی ارزان سایت، سئو ارزان را انتخاب کنید و با خدمات حرفه ای به صفحه اول گوگل برسید

طبقه بندی موضوعی
پیوندها
  • ۰
  • ۰

خرید بک لینک

خرید بک لینک seoarzan جادوی رسیدن به صفحه اول گوگل است. این را من نمی‌گویم! بلکه همه سئو کاران حرفه‌ای در دنیا بر این مسئله تاکید کرده‌اند.

چرا بک لینک اهمیت دارد؟

شاید بپرسید که چرا بک لینک این چنین اهمیت دارد؟! پاسخ ساده است؛ اگر هر لینک ایجاد شده داخل هر وبسایت را یک رای در نظر بگیرید، هر چه افراد معتبرتر و بیشتری به شما رای دهند یعنی از اعتبار بیشتری برخوردار هستید. گوگل از لینک های ایجاد شده، اعتبار آن وبسایت ها و تعداد آن ها و همین طور داده هایی که از تجربه کاربران جمع آوری می‌کند نتیجه می‌گیرد وبسایت شما ارزش قرار گرفتن در صفحه اول و حتی لینک اول را دارد یا خیر!

توضیح در این رابطه مثل آی خوردن می‌ماند اما در عمل دریاقت این اعتبار کار سختی است. بنابراین برای رسیدن به این هدف به یک متخصص حرفه ای در این زمینه احتیاج است. اینجاست که سئو کار اهمیت شغلی بسزایی پیدا می‌کند.

 

آیا خرید بک لینک راهکار مناسبی است؟

سوالی که ذهن اکثر وبمسترها و حتی سئوکاران را درگیر کرده، باید و نباید در خرید بک لینک است. بعضی ها می‌گویند خریداری بک لینک فایده ای ندارد و حتی دردسرساز هم هست. این ایده از عدم آگاهی کافی نشات گرفته است و احتمالا تجربه هایی ناموفق پس از خرید بک لینک.

 

جواب ساده است؛ خرید بک لینک قوی و ایجاد آن بر اساس اصول جدید سئو تاثیر بسزایی در نتایج گوگل خواهد داشت. دیگر زمان بک لینک های کنار سایدبار و فوتر گذشته است. البته هنوز هستند وبسایت‌هایی که از این شیوه قدیمی و منسوخ شده استفاده می‌کنند اما مطمئن باشید یک‌روز که صفحه نتایج گوگل را بررسی می‌کنند، شوکه خواهند شد. جریمه کردن همچین وبسایت هایی برای گوگل کار ساده‌ای است. شاید در گذشته می‌گفتم گوگل هنوز هم آنچنان قدرتمند نیست و قدرت تشخیص ندارد اما در حال حاضر با توجه به بروزرسانی های مداومی که در حال انجام آن است مطمئنم در زمانی بسیار نزدیک این مسئله گریبان گیر وبسایت های متخلف خواهد شد.

 

از کجا بک لینک قوی و دائمی بخریم؟

سئو ارزان ضمانت می‌دهد در صورت خرید بک لینک از این مجموعه هیچ‌گونه آسیبی به وبسایت شما وارد نکند (ضمانت عدم پنالتی گوگل)

همچنین لینک‌سازی انجام شده کاملا بر اساس اصول سئو می‌باشد و از روش های قدیمی و منسوخ شده استفاده نمی‌گردد.

انواع لینک سازی لایه ای، خرید بک لینک انبوه، بک لینک های دائمی و رپورتاژ دانشگاهی و خرید رپورتاژ آگهی خبری از جمله خدمات لینک سازی سئو ارزان به شمار می‌رود.

 

بک لینک بخرم یا رپورتاژ آگهی؟

بسیار کوتاه: رپورتاژ آگهی همان دریافت بک لینک است. با این تفاوت که در هنگام خرید رپورتاژ آگهی خبری بک لینک شما داخل متنی مرتبط قرار می‌گیرد و همچنین در وبسایت های باکیفیت بالا درج می‌گردد بنابراین احتمال قدرتمند بودن بک لینک دریافتی بیشتر است اما بدین معنی نیست که تنها راه لینک سازی استفاده از رپورتاژ آگهی است. انواع پکیج های لینک سازی دیگری نیز وجود دارد که تاثیر بسیار خوبی دارند. پیشنهاد سئو ارزان استفاده ترکیبی از پکیج های بک لینک می‌باشد. برای مشاهده پکیج های بک لینک، خرید بک لینک seoarzan را گوگل کنید.

  • ۹۹/۰۹/۱۷
  • ماهان رضایی

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ آگهی